Hakkımızda.

Uzun yıllar broiler, yumurtacı ve yem sektöründe çalışmış, ülkede hayvan sağlığı kavramının gelişmesine katkıda bulunmuş, sektörü bilen ve sektörce tanınan kişiler tarafından Ankara’da kurulmuştur. Hızla değişen bilimsel ve teknik gelişmeler ışığında, ihtiyaçları doğru tespit ederek uluslararası yüksek kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünleri hayvan sağlığı pazarının hizmetine sunmaktadır. Hastalıkları önlemeye, tanı ve tedavi alanlarına yönelik yenilikçi ürün araştırmaları yaparak, bu alanda yenilikçi ve yüksek performanslı ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır.
Sektörde spesifik pazarlarda özelleşerek bu sektörde faaliyet gösteren firmalara ürünlerinin satış ve pazarlaması alanında sözleşmeli saha teşkilatı biçiminde ya da tam bir distribütörlük desteğinin de dahil olduğu farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Saha teşkilatı planlanması, oluşturulması ve yönetilmesi, ürün lansman planlamalarının yapılması, ürün pazarlama planlarının yapılması ana hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır.
Etik kurallara bağlı olarak,
Girişimcilik
Yaratıcılık
Dayanışma
Takım ruhu
Çözümleyici, bir anlayışı ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve ürün sunmakta olup, ülkemizin köklü firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.